• Email: denkotomasyon@yandex.com
  • 0216 415 35 03
"Kalitenin Ekonomiyle Kesiştiği Nokta"

Asansör Kata Getirme Sistemi

Tecrübeli servis ve 7/24 kesintisiz bakım hizmetleri ile Asansör Kata Getirme Sistemleri üstelik en ucuz fiyatlarla Denk Otomasyon'da


Asansör kata getirme sistemi olan Asansör Kurtaran UPS, elektrik kesilmesi ya da faz dengesizliği gerçekleştiğinde asansörün kat arasında aniden durması halinde otomatik olarak devreye girmesini sağlamaktadır. Bu sistem sayesinde asansör en yakın kata getirilir ve kapıların açılması ile yolcuların güvenliği sağlanır. Modüler yapısı, minimum boyutları, konnektörlü bağlantılarıyla ana kumanda panosuna çok kolay monte edilebilirler. Motorlu ve halatlı tüm asansör panolarıyla kullanılabilirler. Panolu tip modelleri de mevcuttur.

Elektrik kesintilerinde kullanılmak üzere asansörler için özel olarak tasarlanmış, Denk Otomasyon Asansör Kurtaran Ups, uzun yıllar sıkıntısız kullanabileceğiniz mükemmel bir çözümdür. Line interaktif kesintisiz güç kaynakları şebeke akımı varken şebekedeki voltaj dalgalanmalarını regüle eder. Esas görevleri ise şebeke kesildiğinde ihtiyaç duyulan enerjiyi belirli bir süre temin etmektir. Bu sayede elektrik kesintisinde asansörünüzün kontrolü elinizde olsun. Kesinti nedeniyle asansör durduğu zaman yolcuların asansöreden güvenli şekilde çıkması sağlanmış olur.

Yıllardır asansör endüstrisinde kullanılmak üzere asansör transformatörleri imalatı ve tedariğinde hizmet veren firmamız her türlü trafo ihtiyacınızı isteğinize göre kısa sürede üretmektedir.