• Email: denkotomasyon@yandex.com
  • 0216 415 35 03
"Kalitenin Ekonomiyle Kesiştiği Nokta"

Asansör Kurtaran UPS Fiyatları

Tecrübeli servis ve 7/24 kesintisiz bakım hizmetleri ile Asansör Kurtaran UPS üstelik en ucuz fiyatlarla Denk Otomasyon'da

Asansör Kurtaran UPS, Elektrik kesilmesi ya da faz dengesizliği gerçekleştiğinde asansörün kat arasında aniden durması halinde otomatik olarak devreye girmesini sağlamaktadır. Bu sistem sayesinde asansör en yakın kata getirirlir ve kapıların açılması ile yolcuların güvenliği sağlanır. Modüler yapısı, minimum boyutları, konnektörlü bağlantılarıyla ana kumanda panosuna çok kolay monte edilebilirler. Asenkron motorlu ve halatlı tüm asansör panolarıyla kullanılabilirler. Panolu tip modelleri de mevcuttur.

Denk Asansör Kurtaran UPS Özellikleri

İnverterli asansör panolarında, elekrikler kesildiğinde asansörü katına getirmek için tasarladığımız DENK KURTARAN UPS (TP 500S) 5 adet 12V  7AH akü kaynağı ile çıkışında 220 Volt 50 Hz üreten kesintisiz güç kaynağıdır.

TP 500S, elektrikler kesildiğinde kumanda panosuna gerekli olan 220 VAC’ı üretir. Motora gerekli olan enerji ise akülerden direkt olarak invertörün DC barasına verilir. Çıkışı aşırı akım ve kısa devreye karşı korumalıdır.

TP 500S üzerindeki ledler, Şebeke, Ups, Akü ve Aşırı akım durumlarını gösterir. Cihazı akıllı yapan özelliklerden biri çıkış gerilimini  değişken yüklere rağmen ∓ 5 V değişkenlik göstermesidir.

TP 500S’de herhangi bir göçme meydana gelmez.

TP 500S’i diğer cihazlardan ayıran en önemli özelliği, kullanıldığı sistemde ayrıca trafo kullanılmasına gerek olmamasıdır.  Pano içerisinde kullanılan trafo çıkışları TP 500S’de mevcuttur. Daha verimli, kolay ve ekonomik olan bu teknik sadece Denk Otomasyon tarafından uygulanmaktadır.

Denk Asansör Kurtaran UPS birçok özellikleri ile üstelik uygun fiyatlarda.. Sipariş ve detaylı bilgi için iletişime geçebilrisiniz.