• Email: denkotomasyon@yandex.com
  • 0216 415 35 03
"Kalitenin Ekonomiyle Kesiştiği Nokta"

Denk Otomasyon Trafo Çeşitleri

Denk Otomasyon olarak kalite beklentilerine uygun, çok çeşitli standart ve özel trafolar üretmekteyiz.

Firmamız son teknoloji ekipmanlarla donatılmakla beraber ürünlerimiz tasarım ve üretimde son derece yetenekli personellerin oluşuğu uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Müşterilerimizin gereksinimlerini ve uygulamalarını anlama perspektifinde çok çeşitli trafolar sağlamakta ve kalite, teslimat ayrıca hizmet ile ilgili beklentilerine cevap vermek için çalışmaktayız.

Transformatör, bir elektrik devresindeki voltaj ve akımları yükseltmek veya düşürmek için kullanılan bir cihazdır. Modern elektrik dağıtım sistemlerinde, voltaj seviyelerini artırmak için transformatörler kullanılır. Bildiğimiz gibi dünyanın en büyük trafo üreticisi olan ABB, enerji verimliliği devriminin ön saflarında yer alıyor ve elektrik enerjisi değer zinciri boyunca, birkaç yıl içinde daha düşük enerji maliyetleri ile genellikle kendileri için ödeme yapan teknolojiler sağlıyor. Transformatörler, bu enerji değer zincirindeki anahtar halkalardır.

 Trafo Çeşitlerimiz ve Özellikleri :

-250 VA AN-AP Trafo

-200 VA Trafo

-290 VA Trafo

-160 VA Trafo

-150 VA AN-AP Trafo

-75 VA Trafo

-290 VA Trafo

EN 61558-1 kapsamında EN 61558 2- 2, CE uygun, Tek fazlı, 1. sınıf, isteğe göre B 120 °C, F 155 °C veya H 180 °C izolasyon sınıfı, izolasyon sınıfına uygun vernik, nemden koruma ve sessiz çalışma kapasitesine sahip. Doğal hava akımı veya fan ile ( opsiyonel ) Müşteri ihtiyacına göre farklı voltaj ve güç değerinde tasarım/üretim gerçekleştirilmekteyiz.

Trafo fiyatları hakkında bilgi alabilir veya teknik sorularınız konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.