• Email: denkotomasyon@yandex.com
  • 0216 415 35 03
"Kalitenin Ekonomiyle Kesiştiği Nokta"

Hakkımızda

DENK OTOMASYON

Denk Otomasyon’da bizler yüksek kalite ve uygun fiyatları yakalamak için üretimin her zaman daha iyi bir yolunun olduğuna inanıyoruz. Bu inancımız 13 yılı aşan üretim yolculuğumuzda bizim en zorlu misyonumuz bu oldu. Misyonumuzu başarıyla gerçekleştirmek için finansal kaynaklarımızın ve zamanımızın önemli bir kısmını firmamızdaki araştırma, geliştirme ve inovasyon çalışmalarında severek kullanıyoruz.

Yenilikçi, yetenekli ve dinamik ekibimizle bizler işimizi keyifle yaparken müşterilerimizin de işbirliklerimizden keyif almalarını sağlamak ve başarılarına katkı vermek için tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. 2005 yılında İstanbul’da frenleme direnci ile başlayan üretim bandımızı ve ürün çeşitliliğimizi 2009 yılında EMC filtre, 2010 yılında manyetik şalter, 2015 yılında trafo ve 2016 yılında asansör kurtarma UPS’i ile geliştirdik. Kaliteli üretim, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle ulusal ve uluslararası çok sayıda firmanın çözüm partneri olduk.

Bugün Endüstri 4.0 çağında, üretim süreçlerimizin dijitalizasyonunu ve yaratıcı iş gücü ve sağlıklı iş-yaşam dengesini sağlayan kurum kültürümüzü geliştirerek rekabetçi büyümeye ve müşterilemizle birlikte ilerlemeye hazırız.